Stiklinis arbatinukas

Rodoma 1–52 iš 98

Transparentus, elegantiškas, rafinuotas ir nebrangus stiklinis arbatinukas leidžia vizualiai įvertinti arbatos užpylimo eigą ar arbatos gėlės žydėjimą už nedidelę kainą. Stiklas yra visiškai neutralus, praleidžia ir sulaiko mažai šilumos. Todėl stiklinis arbatinukas idealiai tinka ruošti švelnias arbatas, pavyzdžiui, žaliąją arbatą, ir puikiai tinka šaltiems užpilams ruošti. Tegyvuoja šaltoji arbata!

Dėl pastaruoju metu kylančios žaliosios arbatos, naminės šaltosios arbatos (sveikesnės, mažiau saldžios) ir arbatos gėlių mados išaugo stiklinių arbatinukų paklausa.Jūsų stiklinis arbatinukas bus ypač pritaikytas žemos temperatūros arbatoms (žaliajai, baltajai, geltonai arbatai), arbatos gėlėms ir arbatos atradimams dėl savo atminties neturinčios medžiagos.Ji apriboja riziką „užvirti” arbatą, jei vandens temperatūra šiek tiek per aukšta. Nesiryžtate rinktis tokio tipo arbatinuką? Sužinokite 10 svarių priežasčių pasiduoti!

Tvarus arbatinukas.

Stiklas yra patvari, inertiška, higieniška, plastiška, estetiška ir natūrali medžiaga. Jis pasižymi puikiu atsparumu įbrėžimams, korozijai, atmosferos ir cheminiams poveikiams.

Recukruojamas arbatinukas

Priešingai nei kitos pakuotės, stiklas yra 100 % perdirbamas iki begalybės. Stiklas yra sveika medžiaga, kurioje nėra BPA.

Tinkamas arbatinukas

Žalioji, juodoji, baltoji, oolong, pu-erh, žolelių arbatos, rooibos, gėlių arbatos, vaisių – visi šie užpilami gėrimai stikliniame arbatinuke galės sekti vienas paskui kitą, neįsimindami aromatų ar kvapų.

Stiklo arbatinuke skaidrumas užima svarbią vietą

Stiklo arbatinukas leidžia grožėtis savo užpilu ir taip prie kitų pojūčių degustacijos metu prideda regėjimo malonumą.

Borisilikatinio stiklo arbatinukas : kietas arbatinukas ir virdulys

Borisilikatinio stiklo arbatinukas atlaiko nuo -20 °C (šaldiklyje) iki + 150 °C temperatūrą, todėl jį galima naudoti kaip virdulį ant visų rūšių ugnies, išskyrus indukcinę, nes stiklas neturi magnetinių savybių. 

Tam, kad visur jus lydėtų ir kartu išvengtumėte plastiko, stiklinis arbatinukas tampa nomadiškas!

Stiklo arbatinukas yra neutraliausias iš visų arbatinukų ir jį lengva valyti

Stiklo arbatinukas su lygiomis, atminties neturinčiomis sienelėmis nesulaikys jokių arbatos aromatų ar kvapų.Laikui bėgant nesusidarys patina, tereikia paprasčiausiai nuplauti švariu vandeniu arba galbūt šiek tiek ploviklio, gerai išplauti ir galima pradėti kitą užpylimą!

Stiklo arbatinukas idealiai tinka trapioms arbatoms, šaltai arbatai ir arbatos žiedų užpilams

.