Arbatos kompanionas

„Arbatos palydovas”, arba „arbatos augintinis”, yra terakotinė figūrėlė, kuri lydės jus per „Gong Fu Cha” arbatos degustacijas ir bus skirta dekoratyvinėms ar sėkmės nešimo reikmėms.

Taujos kompanionai ” arbatos augintiniai ” yra tradicijos, siekiančios Song dinastijos (960-1279 m.) laikus, dalis.Atliekant Gong Fu Cha (kinų arbatos ruošimo ritualą) praktiką, savo kompanioną labai rūpestingai apipurškite trupučiu karšto vandens, arbatos skalavimo vandeniu arba užplikytos arbatos likučiais.

Kodėl laistyti arbatos augintinį vandeniu?

Todėl, kad šios mažos figūrėlės tradiciškai gaminamos Kinijoje iš Yixing molio. Šis akytas molis, iš kurio gaminami garsieji Yixing arbatinukai, pasižymi&nbspsavybe sugerti arbatos aromatus.

Taigi arbata, užpilta ant jūsų draugų palaipsniui patinuos paviršių, kuris taps vis labiau blizgantis.Taujos augintinis taip pat gali būti pagamintas iš dažytos ar glazūruotos keramikos arba porceliano.Taujos augintinio figūrėlėTaujos draugai dažnai vaizduoja gyvūnus iš&nbspkinų zodiako ženklų, legendinius gyvūnus arba mitinius personažus. Kiekvienas jų turi savų „galių”, pavyzdžiui:Drakonas : Galia ir jėgaKochonas : Šuo : dosnumas, sėkmė ir turtasŠuo : Paukščiai : Išmintis ir džiaugsmasPešlys : Išmintis ir džiaugsmasOžiaragis : Smalsumas, sumanumas ir intelektasŽiržas : Ilgaamžiškumas ir sveikataTriušis (ir katė) : Gerumas ir malonumasDramblys : Jėga ir turtaiTigras : Taika, gerumas