Japoniškas arbatinukas

Rodoma 1–52 iš 441

Japoniškas arbatinukas – nuostabus arbatos ruošimo įrankis ir laikui nepavaldus madingas daiktas.

Turite čia geriausios kokybės Japonijoje pagamintus ar japoniško stiliaus arbatinukus, kruopščiai atrinktus optimaliam arbatos ruošimui. Jie tokie gražūs, kad jų nereikėtų slėpti spintelėje tarp dviejų naudojimo paskirčių, o eksponuoti kaip nuostabius dekoratyvinius daiktus.

Tradicinis japoniškas molinis arbatinukas: Kyusu

Atraskite daugybę japoniškų arbatinukų iš molio, akmens masės ar porceliano, pagamintų, žinoma, Japonijoje, bet taip pat Prancūzijoje, Belgijoje, Kinijoje, Vokietijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Lenkijoje, Rusijoje…

Neglazūruotas ketaus virdulys : Tetsubin

Gražūs kokybiški japoniški ketaus virduliai, neglazūruoti, kad galėtumėte mėgautis natūralaus ketaus privalumais.

Glazūruoti japoniški ketaus virduliai: Tetsu Kyusu arba Tetsubin Kyusu

Mes&nbspsiūlome jums geriausios kokybės gaminius iš 3 prestižinių Japonijos gamyklų: <a href="https:&nbsp „Wazuqu”, ,  Iwachu ir Oiharu.

Japoniškas kyusu, sužinokite daugiau

Iki šimtmečių tradicinis japonų kabatinukas žaliajai arbatai buvo gaminamas išterakotos. Jis vadinamas Kyusu. Yra kelios rūšys, priklausomai nuo to, ar yra ranka, kurioje vietoje ji yra snapelio atžvilgiu, ir nuo to, kokio tipo filtras įmontuotas. Šie arbatinukai, laikomi meno objektais, žaliosios arbatos mėgėją gali lydėti visą gyvenimą. Geriausias dirvožemis Japonijoje yra Tokoname. Raskite svetainękyusu visomis formomis mūsų kolekcijoje

Yokodė kyusu  (横手急須) arba Yokode No Kyusu

Šoninė rankena

Ushirodé Kyūsu (後手急須) arba Atode No Kyusu

Rankutė priešais snapelį

Uwadé kyūsu (上手急須) arba Dobin 

Rankutė virš arbatinuko

Houhin (宝瓶) arba hohin kyūsu

Be rankenos ir su filtru

Shiboridashi

Be rankenos ir be filtro

Futanashi kyūsu

Šoninė rankena ir be dangtelioKad sužinotumėte daugiau apie šiuos japoniškus arbatinukus, sekite vadovą!

Japoniški ketaus arbatinukai, sužinokite daugiau

Ketaus arbatinukas: visi degikliai, įskaitant indukcinius

Dėl paprastų ketaus šiluminių savybių ir dėl bendrai prieinamos geležies kuri verdant pereina į vandenį, ketaus virduliai turi daug privalumų.Ketaus virduliai Japonijoje labai dažnai naudojami žaliajai arbatai ruošti. Tetsubin” leidžia virti vandenį ant visų rūšių ugnies, įskaitant indukcinę, ir suteikia vandeniui geležies, kuri suminkštėja ir gerokai pagerina arbatos skonį.Drąsiai kreipkitės į mūsų <a href="https:.

Japoniškas ketaus virdulys : Išskirtinė kokybė

<span color="#b00000" style="color: #Ketaus virdulio šiuolaikinis darinys yra emaliuotas ketaus arbatinukas, kuris naudojamas tik užplikyti arbatai, o ne vandeniui šildyti. Kad užtikrintumėte ilgus metus saugiai naudoti emaliuotą ketaus arbatinuką, parinkome 2 prestižiškiausių prekinių ženklų ketaus arbatinukus gaminamus Japonijoje:

Iwachu ketaus arbatinukas 

Japonijoje pirmaujantis ketaus arbatinukų gamintojas, protėvių žinios derinamos su šiuolaikinėmis technologijomis, kad ketaus arbatinukai būtų nepriekaištingos kokybės.

Wazuqu ketaus arbatinukas

„Wazuqu” ketaus arbatinukai, kilę iš Japonijos liejyklos, kuriai vadovauja tos pačios entuziastų šeimos 15-oji karta, yra tikri rankų darbo meno kūriniai, kuriuose dera kokybė, tradicijos, modernumas ir pagarba aplinkai. Šie ketaus arbatinukai yra 25 % lengvesni už įprastus ketaus arbatinukus, o jų&nbspgamybos procese 99 % atvejų nebesusidaro pramoninių atliekų. 

Ketaus arbatinukas „Oiharu”

Ošu mieste įsikūrusi „Oiharu” bendrovė siūlo įvairų ketaus arbatinukų asortimentą, visada pagamintą su tokiu meistriškumu ir rafinuotumu, kuris būdingas „Nambu Tekki” menui.Tam, kad geriau suprastumėte šių išskirtinių daiktų kainą, palyginti su masiškai gaminamais ketaus arbatinukais, mūsų tinklaraščio įraše emaliuotas ketaus arbatinukas suteiks jums šiek tiek aiškumo.