Arbatinukas

Rodoma 1–52 iš 1190

Tikrai atsiveria arbatinukų pasaulis : kelionė nuo ketaus arbatinuko iki elektrinio virdulio per porcelianinį, akmens masės, nerūdijančio plieno ar stiklinį arbatinuką iš keturių mūsų nuostabios apvalios planetos kampelių.

Pasiimkite su savimi nomadišką arbatinuką ir leiskitės kartu su mumis į kelionę po arbatinukų pasaulį ir daugybę jį papildančių priedų (puodelį, filtrą, padėklą, šaukštelį…). O pakeliui stabtelėkite akimirkai ir paragaukite vienos iš mūsų siūlomų išskirtinių japoniškų arbatų!

Nesvarbu, ar ieškote prancūziško, japoniško, kiniško, angliško, marokietiško, turkiško, itališko, vokiško, lenkiško, belgiško, čekiško, rusiško ar kanadietiško arbatinuko… Jų atkasėme beveik visur.

Nesvarbu, ar pageidaujate ketaus, keraminio  (porceliano, akmens masės, molio, fajanso), stiklinio ar metalinio (nerūdijančio plieno, vario) arbatinuko, jis yra čia, kruopščiai atrinktas jums.

Toliau pateikiame įvairių tipų arbatinukų asortimentą, kurį rasite mūsų plačioje internetinėje parduotuvėje:

Ketaus arbatinukai

Paprastai populiarus, itin madingas, ketaus arbatinukas pastaraisiais metais yra privalomas arbatos gaminimo reikmuo. Jų rasite už bet kokią kainą ir bet kokios kokybės. Atraskite mūsų kruopščiai atrinktus kokybiškus japoniškus ketaus arbatinukus, emaliuotus ar neemaliuotus.

Keraminiai arbatinukai 

Keraminis arbatinukas – puikus arbatos ruošimo reikmuo. Universalus, įvairus ir toks gražus, kad tik į jį būtų galima pažvelgti!

Molinis arbatinukas

Tarnybos „Gong Fu Cha” arbatos mėgėjai vienbalsiai tvirtina, kad arbatinukų, skirtų arbatos degustacijai, karalienė yra molinis arbatinukas. Sublizginkite savo mėgstamą gėrimą su Yixing arbatinuku!

Akmens masės arbatinukai

Akmens masės keramika, kuri labai gerai praleidžia šilumą, neturi atminties ir yra universali, žalių spalvų arba įvairiaspalvė, kai glazūruota, turi&nbspdaug privalumų, kad būtų puikus arbatinukas.

Porcelianinis arbatinukas

Refinuotumas kartu su tvirtumu ir tobulu neutralumu – porcelianas yra ideali keramika, iš kurios galima pagaminti puikų universalų arbatinuką. Pagaminti Prancūzijoje, Belgijoje arba pasaulio porceliano sostinėje, Kinijos Jingdežen mieste, mažos ar didelės talpos, atraskite daugybę mūsų nuostabių porcelianinių arbatinukų.

Fajansiniai arbatinukai

Glazūruotų fajansinių arbatinukų šeimoje be atminties glazūruoti fajansiniai arbatinukai siūlo platų spalvų pasirinkimą ir mažesnes kainas. 

Stiklo arbatinukai

Tam, kad galėtumėte pasigrožėti arbatos gėlės žydėjimu ar arbatos lapelių užpilu, pasirinkti be galo perdirbamą arbatinuką, atrinkome gražiausius stiklinius arbatinukus.

Nerūdijančio plieno arbatinukai

Rytietiškas įkvėpimas ar ne, nerūdijančio plieno arbatinukas yra funkcionalus, tvirtas ir universalus. Puikus pasirinkimas!

Variniai arbatinukai

Atgaivinkite praeities žavesį su mūsų griežtu varinių arbatinukų pasirinkimu.

Virdulys

Norite šildyti vandenį ir virti arbatą tuo pačiu priedu? Jums reikia virdulio arbatinuko!

Vienkartiniai arbatinukai

Pasiduokite savo egoistinei pusei su mūsų vienkartinių arbatinukų kolekcijomis!

Nomadiškas arbatinukas

Pasaulis yra jūsų ! Mėgaukitės arbata vaikščiodami, keliaudami, sportuodami, dirbdami, mokykloje, sode, terasoje, paplūdimyje, kalnuose, važiuodami dviračiu, lėktuve….

Elektriniai arbatinukai

Ir arbatinukas tampa aukštųjų technologijų 

Prancūziški arbatinukai

Džiaugiasi, kad pagaminta Prancūzijoje! Cock-a-doodle-doo! Talentingi prancūzų meistrai ir prancūziškas stilius eksportuojamas su labai garsiuoju „French Press”!

Japonijos arbatinukai

Ketaus ar fajanso arbatinukų gamybos meną puikiai įvaldę Japonijos meistrai, kuriuos jums parinkome. Iwachu, Wazuqu, Utsuwa,… atraskite mūsų tetsubinų ir kyusus kolekciją.

Kiniški arbatinukai

Taip pat kaip ir arbatinukas, arbatos lopšys yra Kinijoje. Nesvarbu, ar jis pagamintas iš Yixing molio, Dehua akmens masės, Jingdezhen porceliano, ketaus ar stiklo, kiniškas arbatinukas užima svarbią vietą mūsų kolekcijoje. Ir jis to nusipelnė!

Angliški arbatinukai

Nesvarbu, ar tai būtų tradicinis Anglijoje pagamintas gėlėtas arbatinukas, ar garsusis aviatorių arbatinukas, anglai padarė didelę įtaką pasaulinei arbatos laiko įtakai. Atraskite mūsų angliškus arbatinukus!

Italijos arbatinukas

Konkrečiai su karštu vandeniu besiliečiantis elektrinis arbatinukas be plastiko, pagamintas Italijoje iš išskirtinai europietiškos kilmės komponentų!

Amerikietiški arbatinukai

Rankų darbo arbatinukai, kuriuos pagamino talentingas amerikietis puodžius, įgijęs išsilavinimą Japonijoje

Rusiški arbatinukai

Garsusis samovaras, rusiškas virdulys, kurį galima rasti ne tik tradiciniu ar šiuolaikiniu pavidalu, bet ir Rusijoje rankų darbo keraminiai arbatinukai.

Marokietiški arbatinukai

Tam, kad paruoštumėte gerą mėtų arbatą arba kaip nuostabų dekoratyvinį daiktą

Skandinaviški arbatinukai

Nepakartojamas šiaurietiškas švarus stilius 

Indiški arbatinukaiMediniai arbatinukai ir įvairiaspalviai keraminiai arbatinukai, su kuriais galėsite leistis į kelionę

Turkiški arbatinukai

Garsusis turkiškas arbatinukas, arba dvigubas arbatinukas, kurį sudaro arbatinukas, virš kurio yra virdulys, yra kelių modelių iš „Théières Du Monde”

Belgiški arbatinukai

Mūsų kaimynams belgams pasisekė, kad pas juos gyvena daug talentingų puodžių. Ateikite ir susipažinkite su jų darbais!

Lenkiški arbatinukai

Keraminiai arbatinukai, sukurti talentingų Lenkijos puodžių

Vokietijos arbatinukai

Japonijos įkvėpti arbatinukai, sukurti Vokietijos menininkų. Grožio festivalis…