Keraminis arbatinukas

Rodoma 1–52 iš 675

Jūs pataikėte į tinkamą vietą, kad rastumėte keraminį arbatinuką, nesvarbu, ar ieškote arbatinuko iš molio, iš porcelaine, in kamieno masės arba glazūruotos fajanso masės).

Sąvoka keraminis arbatinukas reiškia terakotinį arbatinuką arba keraminį arbatinuką. Yra 4 pagrindinės keramikos rūšys. Tai natūralioji molinė (angl./span>faïence (angl. „earthenware”),&&span>nbsp;grès (angl. „stoneware”) ir (angl.span> porceliano (angl. „porcelain”). Koks pagrindinis skirtumas  tarp skirtingų keramikos rūšių?  degimo temperatūra. Atraskite mūsų išsamų straipsnį, kuris padės jums susigaudyti.

Molio arbatinukas

Sąvoka „molinis arbatinukas” reiškia„arbatinuką”, pagamintą iš neapdoroto molio, daugiau ar mažiau akyto, dažniausiai glazūruoto. Tokio tipo arbatinukas per užplikymus įdega ir atkuria kai kuriuos užplikytos arbatos aromatus. Populiariausias šio tipo arbatinukų molis yra tas, kuris gaminamas Yixing Kinijoje. Perskaitykite visą mūsų straipsnį apie irenkantis molinį arbatinuką.

Faience Teapot

Faience – tai molis, degamas palyginti žemoje temperatūroje, nuo 1000 iki 1150 laipsnių. Tada glazūruojamas ir antrą kartą degamas krosnyje, kad taptų nepralaidus vandeniui.Gamtinio arbatinuko savybės? Jis yra be atminties, neutralus, tame pačiame arbatinuke galima virti visas arbatas. Tai&nbspmažiausia brangiausia keramika, kurią reikia pagaminti (bet kartu ir trapiausia). Ji vidutiniškai praleidžia šilumą ir prastai ją sulaiko, todėl yra tinkama trapioms arbatoms. Iyra nepakartojama tūkstančio spalvų puikių glazūruotų molinių arbatinukų įvairovė.

Akmens masės arbatinukas

Akmens masės arbatinukas gaminamas iš tam tikrų rūšių molio./strong> ir yra išdegamas dažniausiai aukštesnėje temperatūroje (>1200°C). Šio deginimo aukštoje temperatūroje rezultatas yra kokybiška medžiaga, panaši į akmenį. Gatavas gaminys bus nelaidus, nes dėl temperatūros suskystėja, ir, kitaip nei fajansą, jo nereikia glazūruoti antrojo degimo metu. Akmens masės arbatinuką, žinoma, galima papildomai glazūruoti emaliu (dažnai tamsesnės spalvos nei fajansą).Kamieninio arbatinuko privalumai Jis yra be atminties, neutralus, todėl galite mėgautis visomis savo arbatomis tame pačiame arbatinuke, nesumaišydami skonių. Akmens masės indai yra keramika labai atspari, ypač įbrėžimams, korozijai ir rūgštims. Akmens masės arbatinuko sienelės dažnai būna gana storas storas.nbsp;gerai praleidžia šilumą ir išlaiko ją ilgiau nei porcelianas. Mums patinka jų dažnai kaimiškas ir natūralus stilius.

Porcelianinis arbatinukas

Porcelianas pagamintas iš refinuoto molio, kuris išdegamas labai aukštoje temperatūroje apie 1 200-1 450 °C. Taip gaunama labai kieta, blizganti, dažnai balta ir permatoma medžiaga. Porcelianas yra sudėtinga keramika, gaminama iš puikios kokybės molio, todėl tai paaiškina, kodėl dažnai brangesnis  nei kita keramika. Ji yra atspariausia iš&nbspvisos keramikos terminiams ir mechaniniams smūgiams, atspariausia vandeniui ir kiečiausia. Tačiau būkite atsargūs, ji vis tiek gali sudužti, jei elgsitės su ja netinkamai! Yra&nbsptrijų rūšių porceliano: minkštas kūno porcelianaskietas kūno porcelianas  (blizgios išvaizdos). ir kaulinį porcelianą” arba kaulinį pelenų porcelianą, vieną geriausių pasaulyje.Toliau pateikiami porcelianinio arbatinuko privalumai : Arbatinukas be atminties, neutraliausias iš keramikos. Porcelianinis arbatinukas yra atspariausias vandeniui ir atspariausias, labai sunkiai prižiūrimas. Jis saikingai perduoda šilumą ir&nbsp sunkiai ją sulaiko, todėl labai tinka trapioms arbatoms.