"Tokoname-Yaki" arbatinukas

Rodoma 1–52 iš 81

Atraskite  „Tokoname-Yaki” arbatinuką, kuriame rasite šių nuostabių arbatinukų, pagamintų Japonijoje pagal gryniausias tradicijas rankomis iš garsiojo „Tokoname” molio, kolekciją.

Tokoname-Jaki (常滑焼, Aičio prefektūra) yra seniausias iš šešių „senųjų krosnių” (roku koyo, 日本六古窯) ir svarbiausias Japonijos keramikos gamybos centras.

Japonijos terakotiniai arbatinukai 

Dėl didelio geležies kiekio grynas natūralus molis (Shudei) pasižymi išskirtine raudona spalva, kuri Tokoname arbatinukams suteikia labai specifinių savybių, susijusių su žaliosios arbatos skoniu ir teikiama nauda. Tam, kad būtų išgauti įvairių spalvų kyusu, puodžius purškia raudono molio ir natūralių spalvotų pigmentų mišinį ant kyusu (= Char-gake).Šudei molio arbatinukų poliruota, blizganti išvaizda atsiranda dėl to, kad prieš degimo etapą kyusu poliruojama metaline mentele arba audeklo gabalėliu. Gamintojai paprastai mielą pageidauja palikti natūralios formos, neglazūruodami ir nelakuodami arbatinukų.Tokoname Kyusu vėliau degamas oksidacijos (raudonasis molis) arba redukcijos (juodasis molis) būdu dujinėje arba elektrinėje krosnyje. Kai kurios studijos derina šiuos du būdus, todėl gaunama labai didelė kyusu spalvų įvairovė.

Japonijoje gaminama arbata

„Tokoname” Japonijoje ir visame pasaulyje garsėja raudonuoju toki moliu, iš kurio gaminami „Kyusus Shudei”. Šio regiono keramikos centrai taip pat garsėja daugeliu kitų keramikos technikų, pavyzdžiui, pelenų glazūravimu (jakišime) arba tamsiomis degimo žymėmis, padarytomis impregnuojant anglimi (koge), ir daugeliu kitų.

Japonijos rankų darbo arbatinukai

Tokoname arbatinukai vis dar gaminami tradiciniu, meistrišku būdu, todėl garantuojame, kad gausite unikalų daiktą su savo siela.