Arbatėlės organizavimas

TEA TIME

  Kai pagalvojate apie „Arbatos gėrimo laiką”, ar jus užplūsta Britų aristokratijos vaizdiniai?, scenos iš Alice in Wonderland, viktorijos laikų aplinka, moterų tiesia nugara ir ištiestu mažuoju piršteliu vizijos?

stilingas arbatos vakarėlis

Jei taip, esate ir teisūs, ir neteisūs.

Jūs teisūs, nes „popietinės arbatos” tradicija laikui bėgant virto legancijos reikalu. Jūs klystate, nes „aukšta arbata” dažnai mėgavosiDidžiosios Britanijos darbininkų klasė kaip supperiu, sudidesniais patiekalais nei maži sumuštinukai ir bandelės, kurie dabar siejami su arbatos laiku.

  Tobulėjant papročiams, arbatos laikas dabar paprastai planuojamas nuo vidurio iki vėlyvos popietės. Tai užkandis tarp valgymų, kuris yra daug elegantiškesnis nei traškučių maišelis iš automato. Ji nebūtinai turi būti itin įmantri, nors dažnai į patiekalą įeina pikantiški sumuštiniai, užkandžiai, bandelės ar sausainiai ir saldumynai (prie puodelio geros arbatos, žinoma!).

Afternoon tea Anglijoje vienodai mėgaujasi tiek vyrai, tiek moterys, ir dažnai tai būna proga pavaišinti verslo klientus.

 

Priežastys, kuriomis galima surengti arbatos vakarėlį

  Popietinis arbatos vakarėlis arba „popietinė arbata” yra idealus vakarėlio formatas daugeliu progų linksmintis. Norėtumėte surengti vakarėlį, kuris nebūtų toks sudėtingas kaip vakarienė ar pobūvis? Arbatos vakarėlis yra TEISINGAS sprendimas. Tai puiki proga švęsti :

  • džiaugsmą bendraminčių vakarėlį (mergina „EVJF” arba vaikinas „EVG„)

  • a vaikų vakarėlis („baby shower„),

  • apensijos vakarėlis,

  • ./li>

  • a gimtadienio vakarėlis

  • .

   a sužadėtuvių vakarėlis

  • atviras <.b>išleistuvės

  • naujodarbo pradžia./b>

  • susitikimas su draugais….

    Jūsų svečių sąraše gali būti tuzinas žmonių arba tiesiog vienas geras draugas, su kuriuo mėgstate bendrauti.

  Arbata dviem

    Tai gali būti labai oficialus veiksmų vakarėlis, kokį rasite kai kuriuose elegantiškiausiuose viešbučiuose, arba visiškai kasdieniškas tiesiog su puodeliu arbatos ir sausainiais.

  arbatos vakarėlis su draugais

    Pavyzdžiui, jei jums atsibodo sekmadienio popietę sėdėti namuose ir nieko neveikti, tik stebėti lietų, pagalvokite apie arbatos vakarėlio su draugais organizavimą!

    Dar viena gera žinia – arbatos vakarėlį galima suorganizuoti bet kokio amžiaus!

  Vaikų arbatos vakarėlis

  Arbatos vakarėlis tarp senų draugų

   

  Kaip surengti arbatos vakarėlį?

  1) Pasirinkite arbatos vakarėlio temą

  Galite, žinoma, pasirinkti klasikinę ar net legendinę temą:

  Pašėlęs skrybėlininkas

  Alice et le lapin blanc

  Norėdami pasinerti į Alisos pasaulį, galite, žinoma, apsirengti, bet taip pat naudoti šiai visatai pritaikytus aksesuarus. Knygos, pliušiniai žaislai, triušio formos arbatinukas

  théières lapin Arbata dviem Théières Du Monde

  Ši tema, nors ir klasikinė, visada bus vertinama. Tačiau jei norite būti šiek tiek originalesni, štai keletas kitų idėjų:

  Be Alisos stebuklų šalyje, temą galite išplėsti iki visos Disnėjaus visatos, su galimybe pritaikyti temą prie planuojamų patiekalų rūšies arba sezono.

  Žiemą rengiamas arbatos vakarėlis? Kodėl nepasirinkus šventojo Sniego karalienės pasaulio?

  Tokiu atveju teks išsikrapštyti savo stiklinių arbatinukų ir (arba) savo gražuolę mėlynas arbatos rinkinys !

  Sniego karalienės arbatėlė

  Kara’s Party Ideas

  sniego karalienės tortas 

   

  A orientinis arbatos vakarėlis? Tokiu atveju pagalvokite apie Aladino temą!

  Tuomet būtinas aksesuaras bus gražus Marokietiškas arbatinukas arba rytietiško stiliaus arbatinukas varinis, iš inox arba net, jei leidžia jūsų biudžetas, sidabriniai!

   Aladin Afternoon Tea

  Variniai arbatinukai  

  Lordai ir ledi

    „Afternoon Tea” atsirado dar Viktorijos laikais. Kai kas teigia, kad jos kūrėja buvo Bedfordo kunigaikštienė Ana. Žmonėms reikėjo popietės užkandžių dėl to, kad laiko tarpas tarp pietų ir vakaro valgymo nuolat ilgėjo. Kad tik sustabdytų alkio skausmus, bet visiškai neužpildytų skrandžio, hercogienė pradėdavo gerti arbatą ir bandeles. Ji būtų pakvietusi draugus ir šeimos narius prisijungti ir netrukus tendencija būtų įsigalėjusi visoje Anglijoje.

  Tais laikais arbatos vakarėliai buvo itin gerai suplanuoti ir paruošti. Labai svarbus buvo vietos apipavidalinimas ir patiekalų pateikimas. Pavyzdžiui, reikėjo turėti sidabrinį sterlingų arbatos rinkinį su visais priedais, gerai nupoliruotą prieš arbatos vakarėlį!

  popietės arbatos vakarėlis Victorienne

    Dekoracijos, kvietimai, senovinis angliškas arbatos servizas, žaidžia Viktorijos laikų korta iki paryčių. Reikia tinkamai apsirengti, tai jūsų šansas pasipuošti puošniausiais apdarais! Pirštinės, skrybėlės, netaupykite aksesuarų.

  Kad jūsų Viktorijos laikų arbatos vakarėlis iš tiesų tiktų, kvietimai turėtų būti rašyti jūsų pačių ranka. Taip pat labai svarbus etiketas, kurio turi laikytis visi svečiai. Pavyzdžiui, arbatą reikėtų švelniai išmaišyti šaukšteliu, kurį švelniai padėtumėte ant lėkštutės. Padėti jį ant staltiesės ar serviravimo padėklo būtų laikoma netinkamu dalyku. Viktorijos laikų arbatos vakarėliai buvo, vienu žodžiu tariant, perdėti!

  Viktorijos arbatos vakarėlis

    Jūsų močiutės parafino spintelė bus, aišku, puiki vieta apsirūpinti senoviniu porcelianu. Jei po ranka jų neturite, kreipkitės į second-hand parduotuves. Nerandate visiško aptarnavimo? Ne bėda, žaiskite eklektiškai, maišydami skirtingų tarnybų puodelius ir lėkštes!

  nesuderintas arbatos vakarėlis

   Théière Ancienne Porcelaine

   

  Kita idėja – pasisemkite įkvėpimo iš sezono, kuriuo rengsite arbatos vakarėlį:

  Tea party champètre

   Jei patiekiama šaldyta arbata, arbatos gėlės./strong> ar net vaisių vandenį, pagalvokite apie stiklo arbatinukai, puikiai tinka grožėtis užplikų spalvomis ir arbatos žiedų žydėjimu.

  thé printanier

   

  Tea bysummery

  Pažinkite gamtą! Arbatos vakarėlis gryname ore: 

  • Madingas sodo vakarėlis, skirtas užmiesčio arbatos gėrimui. Išsitraukite arbatos puodelius ir spalvotus arbatos rinkiniusporceliano argamtinių indų. Vėlgi visai tiks ir stikliniai arbatinukai.

  Kaimo vasaros arbatos gėrimo metas

   sodo arbatos vakarėlis

   • arba tiesiog paplūdimio vakarėlis prie jūros…

   paplūdimio arbatos vakarėlis

   Rinkitės!

    

   Autumn tea party

   Esminės rudens spalvos tokios gražios, lapai pasipuošę tūkstančiais spalvų, džiovinti vaisiai – dėmesio centre. Mums pradeda reikėti sušilti, todėl metas ištraukti teatrus, kurie vadina ir išlaiko šilumą. Jūsų kamieniniai arbatinukai ir jų natūralios spalvos arba jūsų gražūs ketaus arbatinukai tuomet puikiai tiks.

    rudens arbatos vakarėlis

    

   Žiemos arbatos vakarėlis

   Turite keletą galimybių: 

    • Išliekame elegantiški ir rafinuoti, su Žiemos sodo atmosfera

     Arbatos vakarėlis Jardin d'hiver

    žiemos arbatos vakarėlis

    • Išsitraukite pilnas kojines ir pilną pižamą! Galite paskelbti geriausios kepurės konkursą, gudriausio megztinio konkursą, galimybės neribotos.
    • Jei artėja Kalėdos, žaiskite kartu ir suorganizuokite

    Kalėdinis arbatvakaris

     Kalėdinis arbatos vakarėlis

     

    Kad arbatos vakarėlis patiktų tiek jums, tiek jūsų svečiams, nedvejodami investuokite į jums brangią visatą:

     

    Manga arbatėlė

    manga tea partymanga tea partymanga arbatos vakarėlis

    Vinson Tan ( 楊 祖 武 )

     

   Arbatos vakarėlis tarp geimerių!

    Mėgstamiausių herojų persirengėliai, originalios dekoracijos, leiskite sau pasilinksminti!!

   Geek Tea Party

   Žvaigždžių karų arbatėlė

    

   The World Of Tea on InstagramArt Thé Miss tinklaraštis

    

   Knygų, filmų apžvalgos, dailininkų atradimai,ir./strong>, d‘muzikos atlikėjų, žinoma, su arbata ar be jos, viskas priklauso nuo jūsų ir jūsų svečių pomėgių

    Arbatos vakarėlis prie knygų

    

   2) Arbatos vakarėlio planavimas

    Priklausomai nuo to, kokią progą pateisina jūsų arbatvakaris (ir koks jūsų biudžetas), nustatykite svečių skaičių.

     pasirinkite datą ir išsiųskite kvietimus. Priklausomai nuo vakarėlio motyvo ir temos, kvietimas gali būti nuo labai kasdienio iki oficialesnio.

   Idėja: į kvietimąįtraukitetebuką, kad būsimiems svečiams būtų smagu ir kad suteiktumėte toną savo vakarėliui!

    

   3) Būtiniausi arbatos vakarėlio aksesuarai:

    Daugelyje pasaulio šalių arbatos gėrimo laikas – tai išvaizdos ir legancijos tradicija. Kai planuojate arbatos vakarėlį – nesvarbu, ar tai būtų vaiko šventė, išleistuvės, jubiliejus, jubiliejus./strong> ar tiesiog dėl linksmybių – prie stalo pridėkite savo dailaus porceliano, sidabro indų ir patalynės. Jie suteikia progai subtilumo ir grakštumo, o mūsų „popierinių puodelių” pasaulyje maloniai primena senus laikus.

    • gražus arbatos rinkinys, kuriame pakanka puodelių, plaktukų., aukštelių ir plokštelių svečiams ;

    Service à thé mosaïque


    • vienas ar daugiau didelių arbatinukų. Pasirinkite arbatinuką pagal arbatos vakarėlio temą.

    Savaime suprantama, kad bus pasirinkta porcelianinis. Tai legantiškumo ir rafinuotumo simbolis, be to, tai neporėta terakota. Todėl porcelianinis arbatinukas neišlaikys jame verdamos arbatos aromatų ir skonio. Todėl jį galima naudoti kelioms skirtingoms arbatoms virti, jei, pavyzdžiui, turite tik vieną arbatinuką. Kadangi jis neišlaiko daug šilumos, jame galėsite virti visų rūšių arbatas,taip pat net ir pačias trapiausias. keraminių arbatinukų kategorijoje taip pat galite rinktis arbatinuką, pagamintą iš gres arba iš  kurie pasižymi tomis pačiomis savybėmis.

    Tai ketaus taip pat bus geras pasirinkimas, nes kettle (Tetsubin) kaip ketaus arbatinukai.strong>nenulakuoti yra suderinami su visais degikliais, įskaitant indukcinius, ir pasižymi puikiomis šilumos išlaikymo savybėmis, arba kaip stiklas – tai medžiaga, kuri puikiai tiks grožintis <.strong>siūlomų arbatų užplikymo laipsniu (tai, kaip ir porcelianas, neutrali medžiaga), arba net tam, kad galėtumėte su svečiais pasigėrėti arbatos žiedo žydėjimo grožiu.

    Dėl molis, korpusas šiek tiek ypatingas. Dėl jo poringumo molinius arbatinukus geriausia skirti vienai arbatai ar jos rūšiai (nes molis įsimena užplikytos arbatos aromatus), todėl, jei ruošiate įvairių rūšių arbatą, jumsprireiks kelių arbatinukų. Moliniai kabatinukai, kaip ir ketaus, paprastai gerai išlaiko šilumą. Galite peržiūrėti mūsų straipsnį, skirtą moliniams arbatinukams ir sužinoti daugiau apie šiuos nepaprastus arbatinukus.

    Tačiau inox pagaliau idealiai tiks orientiniam arbatos vakarėliui, nukels jus į Maroką ar kitą Magrebo šalį.

    plieninis arbatinukas

    • a kamuoliukas, infuzorius, filtras, sietelis, arba arbatos sietelis. (jei naudojate branduolinę arbatą) ;

    • apieno puodelį ir kitą cukraus puodelį. ;

    • decorative table sets or a beautiful tablecloth;

    • a tortų stovas, pageidautina su keletu lygių, kad būtų gražesnis efektas ;

    • ir konditerinį peilį, elegantiškesnį už paprastą peilį dideliam tortui pjaustyti.

     Kinų porceliano arbatos servizas 

      

       4) Arbatos vakarėlio dekoravimo idėjos

       • balta lininė staltiesė, arba įkvėpta jūsų vakarėlio temos.

       • rankšluosčiai – arbata neapsieina be gražių rankšluosčių !

       • Vardų kortelės – idealiai tinka, jei svečiai ne visi vieni kitus pažįsta.

       • baneriai arba frisai – šventinei atmosferai sukurti.

       • priedai, kad galėtų padaryti puikių nuotraukų.

       • Mažos dovanėlės – šios akimirkos prisiminimas pradžiugins kiekvieną

          5) Kokia arbata arbatėlei?

            Akivaizdu, kad arbatos pasirinkimas, kaip ir arbatinukų, yra labai svarbus.

          différentes variétés de thé

           

            Jums gali prireikti kelių arbatinukų, kad galėtumėte paruošti įvairių arbatų savo in

          Leave a Reply

          El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *