Théière Nomade : kelionės, gamta ir atradimai

Darželis gamtai pažinti

Ahhh! Paukščių čiulbėjimas, vėjo šokdinamas šakų šokis, kai sėdite ant medžio kamieno ir geriate gardų puodelį kavos ar arbatos. Argi tai ne tobula akimirka?” 

Ar yra kas nors geriau už gryno oro ir drėgnos žolės kvapą, paukščių giesmes ir karštos kavos ar arbatos puodelį ryte? Nieko, išskyrus galbūt gurkšnį atšaldytos arbatos vidury žygio kalnuose arba pabudus po siestos paplūdimyje.

Tam, kad galėtumėte mėgautis arbata bet kur, bet kuriuo paros metu, karšta ar šalta, tinka vienas aksesuaras: „Nomad” arbatinukas.

théière nomade plage

Kas yra nomadų arbatinukas?

Kai sakome nomadiškas arbatinukas, ar įsivaizduojate savo arbatinuką su maža kuprine, pasiruošusį pastatyti palapinę vidury dykumos? Nesate toli nuo tiesos. Už termino „nomadiškas arbatinukas” iš tikrųjų slypi keli labai praktiški arbatos skonio priedai.

nomad arbatinukas

Nomad arbatinukas, Kelioninis arbatinukas, Nešiojamasis arbatinukas, Termoso infuzorius, Arbatinuko puodelis, Nomad infuzorius, Puodelis su infuzoriumi….

Apžvelkime vadinamojo nomadinio arbatinuko savybes:

Ekologiškas arbatinukas

Nomadinis arbatinukas – tai plastikinio butelio ar flakono ir vienkartinių puodelių alternatyva.

Iš tiesų, pasak JT, 2021 m. bus 17 tonų plastiko kurios kiekvieną minutę išmetamos į vandenynus !

Komandinis arbatinukas – tai sprendimas sveikiau drėkinti save, žinoma, vandeniu, bet ir įvairiais nepramoniniais gėrimais. Arbatos užpilai, žolelių užpilai, vaisių užpilai, gėlių užpilai… Galimybių laukas atviras, jūsų laukia malonumas.

Pasirinkti nomadinį arbatinuką reiškia judėti link savo atliekų mažinimo. Vienkartiniai puodeliai, šiaudeliai, arbatos maišeliai… tiek daug milijardų mikroplastiko patenka į jūsų arbatos puodelį, o vėliau – į vandenynus. Turėdami nomadų arbatinuką galėsite mėgautis visais arbatos privalumais bet kur, „neužsidarę” namuose .

Geras nomadų arbatinukas pagamintas iš patvarių medžiagų: nerūdijančiojo plieno arbatinuko, keraminio arbatinuko arba stiklinio arbatinuko. Šios medžiagos užtikrina, kad jūsų kabatinukas būtų išlaikantis, daugkartinio naudojimo irperdirbamas.

Sustabdykite plastiką, sumažinti savo atliekas !

ekologiškas arbatinukas

Kelioninis arbatinukas

Komadinis arbatinukas turi daug privalumų, tarp jų – tai puikus kelioninis arbatinukas. Jo formatas ir tara yra pritaikyti taip, kad jį galima sunkiai įsidėti į lagaminą ar kuprinę ir keliauti kartu su jumis. 

kelioninis arbatinukas

Nešiojamasis arbatinukas arba arbatinukas į žygius

Nesvarbu, ar išsiruošėte į pasivaikščiojimą, ar į žygį, jums prireiks nešiojamojo arbatinuko.žygį, trunkantį vieną ar daugiau dienų, ir norėtumėte išlikti hidratuoti arbata ar užpilu, o ne vandeniu ar pramoniniais gėrimais, kurie dažnai būna saldūs ? Negalite savęs priversti atsisakyti kasdienės arbatos gėrimo ceremonijos net kalno viršūnėje ar giliai miške? Ne bėda, klajoklių arbatinukas gali būti aprūpintas dangteliu, apvalkalu, apvalkalu, maišeliu ar net nešiojamuoju krepšiu, kuris apsaugos jį nuo jūsų skubančio gyvenimo pavojų.

Jei jūsų nomadinis arbatinukas neturi apsauginio dangtelio, nepanikuokite, dėl mažo dydžio ir dažnai paprastos formos be vargo galite jam parūpinti standartinį nešiojimo krepšį. Yra puikių medžiaginių, dirbtinės odos ar odinių, įvairių spalvų ir raštų, kuriuos galite keisti pagal nuotaiką.

Taip savo nominį šviestuvą įvairiais būdais paversite nešiojamuoju šviestuvu arba nešiojamąja šviesa:

  • arba&nbspbūsi su dėklu, dėklu ar apvalkalu, turinčiu virvutę, dirželį ar kabliuką, todėl jį galėsite pakabinti ant kuprinės, diržo, lagamino ar striukės arba nešioti kaip diržą per petį.

arbatinuko dangtelis

Teapot su infuzoriumi

Teapot reiškia infuziją. Todėl jūsų kelionėje naudojamame arbatinuke turi būti įmontuotas infuzorius arba filtras, kuris gali būti įmontuotas arba nuimamas, nerūdijančio plieno, stiklo arba keramikos.

Pavyzdžiui, žr. toliau, kaip naudoti mūsų labai praktišką termosą arbatai su infuzoriumi, tai paprasta!

Infuzorius nomad

Geriausias nomad arbatinuko su infuzoriumi dalykas? Tai iš tiesų nešiojamasis arbatos infuzorius! Šis išradingas prietaisas atskiria arbatos lapelius nuo likusio arbatinuko korpuso, o vanduo pro jį teka tik virimo metu. Taigi nereikia nudeginti pirštų nuimant filtrą ir nėra pavojaus, kad arbata bus per daug užvirinta ir taps karti ar per stipri.

Tai, pavyzdžiui, mūsų nomadinis infuzorius, pagamintas iš be galo perdirbamo borosilikatinio stiklo, puikiai nepraleidžiantis vandens, lengvai transportuojamas bet kur dėl pritaikyto dydžio ir nešiojamo maišelio, kuris leidžia lengvai paruošti sėkmingą arbatą vienu rankos pasukimu.  

Nešiojamasis arbatos infuzorius

Krepšelis: gaivanas

Krepšelis su arbatinuku Kinijoje taip pat vadinamas gaivanu ir iš pradžių buvo skirtas ruošti subtilioms arbatoms, kurioms reikia 60-80 °C infuzijos temperatūros. Dėl savo mažo dydžio ir paprastumo jis puikiai tinka keliaujant, žinoma, jei turite ryšulėlį ar nedidelį krepšį, kuriame galėsite visiškai ramiai nešiotis gaivaną.

Gaivano principas? Puodelis, į kurį dedate arbatos lapelius, o tada juos užpilate karštu vandeniu. Tuomet gaivanas tampa arbatinuku, kai jo turinys pilamas į ąsotį ar puodelį, naudojant dangtelį kaip filtrą, arba gaivanas tampa jūsų degustaciniu puodeliu, vadinamuoju „senelio” režimu, kai arbatos lapeliai nukrenta į puodelio dugną. 

Sužinokite kaip naudoti gaiwan.

Krepšelis su infuzoriumi arba „Tisanière”

Krepšelis su infuzoriumi, dar vadinamas „tisanière”, bus nomadiškas arbatinukas, visai tinkamas gurkšnoti vienam. Darbe ar kelionėje puodelis su nuimamu filtru ir, galbūt, dangteliu leis gerti nefasuotą arbatą bet kur. 

Jei turite mėgstamą puodelį, kurio nenorite palikti, paverskite jį biudžetui draugišku nomadų arbatinuku, pridėję universalus puodelio filtras!

Mažos arba vidutinės talpos arbatinukas

Tam, kad tilptų į rankinę, darbo krepšį, kuprinę ar lagaminą, jūsų nomadinis arbatinukas turi būti mažos arba vidutinės talpos, t. y. dažniausiai nuo 100 iki 700 ml, kartais iki 1 litro, jei tai sporto entuziastai, ištroškę žmonės ar šeimos išvykos.

Sportinis vandens buteliukas

Sportuojant svarbu išlikti gerai hidratuotam. Tačiau kartais mieliau renkamės motinos gamtos patobulintą vandens variantą, t. y. su vaisiais, gėlėmis, augalais ar, žinoma, arbata. Jei nenorite pereiti į tamsiąją jėgos pusę ir atsigręžti į plastikinius energetinių gėrimų butelius ar aromatizuotus ir dažnai saldžius pramoninius gėrimus, jums į pagalbą ateina nomadų arbatinukas!Lengvas, praktiškas ir pagamintas iš nedūžtančio nerūdijančio plieno, iš borosilikatinio stiklo arba apsaugotos keramikos, „nomad” arbatinukas lydės jus visuose sporto žygiuose.

Arbatinukas sportui

Abatinukas biurui

Mes kalbame apie keliones, gamtą, pasaulio atradimą, sportą… tačiau galbūt norite mėgautis arbata ir darbe, bet nenorite eiti prie kavos aparato ir pasitenkinti arbata, sutrintą ir suspaustą į mažą vienkartinę kapsulę, arba atsisakyti birios arbatos, kuri yra daug skanesnė už daugelį arbatos pakelių.

Taigi net ir biure, naudodami nomadų arbatinuką, galite mėgautis biria arbata geruoju būdu!

Tam, kad arbata nebūtų per daug užplikyta, nomad arbatinukas moka iš naujo atrasti save ir tapti aukštųjų technologijų dėka kontroliuojamos infuzijos sistemos ir arbatos lapelių bei karšto vandens atskyrimo.

Stiklinis

Automobilinis arbatinukas

Jūsų „Nomad” arbatinukas visur keliauja su jumis, taip pat ir kelionėje. Norint jį naudoti autobuse, metro, tramvajuje, dviračiu, lėktuve, laive ir, žinoma, automobilyje, nomadiškas arbatinukas turi turėti dangtelį arba dangtelį, kuris sandariai užsidaro – tai patogu įveikiant greičio nelygumus!

arbatinukas automobiliui

Kelionių arbatos rinkinys

Nepriklausomai nuo to, ar keliaujate vienas, ar su grupe į klajones, galite ir toliau „gerti arbatą” su nomad tea set. Jį, žinoma, sudarys arbatinukas, bet taip pat puodeliai, galbūt ir ąsotėlis, padėklas ir kiti smulkūs arbatos ruošimo reikmenys (žnyplės, padėklas…)

Kelioninis arbatos rinkinys

Dvigubų sienelių flakonas

Jūs jau paruošėte arbatą namuose ir liko tik ją transportuoti? Ar prisiskaitote arbatos maišelių? Nesvarbu, jūsų nomadiškas arbatinukas gali būti paprastas nerūdijančio plieno vandens buteliukas arba stiklinis, su dvigubomis sienelėmis arba izoliacine įmaute, kad galėtumėte laikyti arbatinuką nenusidegindami pirštų ir ilgiau išlaikyti šilumą (arba šviežumą).

Gourde Inox Isotherme

Jūs matėte, kokiu įvairiausiu būdu galima naudoti nomadišką arbatinuką, o dabar apžvelkime skirtingus jo tipus:

Įvairūs arbatinukai nomades

Stiklo nomadų arbatinukai

Kad būtų tvirti ir atlaikytų jūsų klajoklišką gyvenimą, jūsų stiklo nomadų arbatinukas turi būti pagamintas iš borosilikatinio stiklo, kurį sudaro 70-80 % silicio dioksido ir 7-13 % boro trioksido. Tokio tipo tvirtas stiklas nesuduždamas atlaikys keletą smūgių ir didelius temperatūros svyravimus (terminį šoką) nuo -20 °C iki daugiau nei 120 °C.

Stiklas yra pati neutraliausia medžiaga, iš kurios galima gaminti arbatinukus, todėl jūsų stiklinis nomad arbatinukas puikiai išlaikys atmintį, jame nesilaikys gėrimo skonis ir kvapas, be to, jį lengva valyti.

Kitas privalumas – sudužus borosilikatinis stiklas, užuot sudužęs į smulkius gabalėlius, mieliau sutrūkinėja.

100 % be galo perdirbamas, stiklas padaro jūsų arbatinuką ekologišką ir ekologiškai atsakingą. Taip, mums tikrai labai patinka stiklas!

théière nomade en verre

Nomadiškas keraminis arbatinukas

Keramikinis arbatinukas, nesvarbu, ar tai būtų porcelianas, ar akmeninis indas, yra polivalentiškas ir neutralus – pageidautinos nomadiško arbatinuko savybės. 

Rinkdamiesi keraminį nomadinį arbatinuką, t. y. terakotą, jūs derinsite šiuolaikiškumą, susijusį su įtemptu, skubančiu gyvenimu ir protėvių tradiciją degti molį. 

Jūsų porcelianinis nomadų arbatinukas bus itin rafinuotas ir tobulai neutralus, nes tai mažiausiai porėta keramika.Taigi jį galėsite naudoti arbatos atradimo žygiams, nerizikuodami sumaišyti skonių. 

porcelianinis nomadų arbatinukas

 

Jūsų akmens masės nomadų arbatinukas puikiai tiks bet kur paruošti arbatą Gong Fu Cha – arbatos ruošimo ritualui, kurį galima prilyginti arbatos gėrimo ceremonijai. Tuomet arbatinukas yra svarbus degustacijos elementas, o akmens masės terakota puikiai tinka perteikti šios senos tradicijos iškilmingumą.

Kamieno indai taip pat yra paprastai gerai šilumą laidi keramika, todėl galėsite geriau išlaikyti šilumą, o tai naudinga verdant, pavyzdžiui, juodąsias arbatas, kurioms reikia aukštos virimo temperatūros.

Nomadic stoneware teapotKelionių arbatinukas žaliajai arbatai

Jūs esate žaliosios arbatos entuziastas ir nenorite aukoti savo užpilo vien dėl to, kad keliaujate ar dirbate, naudodami per karštą vandenį (kaip žinia, ne visur rasite virdulį su temperatūros reguliavimu, o žalioji arbata yra trapi arbata). Na, jūs teisūs! Kad jums padėtume, štai mūsų dvisienis nerūdijančio plieno termosas su filtru IR temperatūros ekranu!

Termosas su temperatūros ekranu

Prieš išsiruošdami į kelionę į jį įpilate karšto vandens, o prieš įpildami žaliosios arbatos lapelius patikrinkite vandens temperatūrą. Kaip tai paprasta? Žinoma, termosą galite naudoti ir kaip tinkamos temperatūros vandens šaltinį, kurį galėsite pilti į kelioninio arbatos rinkinio arbatinuką. Kaip jaučiatės? Laiminga?

Nomad Stainless Steel Teapot

 Nerūdijantis plienas, arba inox, yra korozijai atsparus geležies, chromo ir nikelio lydinys. Todėl puiki medžiaga mūsų nomad arbatinukui! 

Ekologiškas, nes 100 % perdirbamas, nerūdijantis plienas leidžia gaminti daugkartinio naudojimo nomad arbatinukus. Maistui skirtas inoxas, žinomas kaip „304 nerūdijantis plienas”, yra neutrali medžiaga, todėl nėra skonio ar kvapo./strong> ir atsparus ne tik korozijai, bet ir rūgštingumui. Nerūdijančio plieno arbatinuką sunku valyti dėl lygaus, neporėto paviršiaus. 

Iš tikrųjų dažnai nerūdijantis plienas yra vidinis nomadiško arbatinuko paviršius, tada gamintojų fantazijai paliekama laisvė išoriniam paviršiui – fantazijos, spalvų ir originalumo kupiniems arbatinukams, pavyzdžiui, mūsų bambukinis nomadų arbatinukas!

Bambukinis nomadų arbatinukasNerūdijančio plieno vandens buteliukas be BPA izoliacijos

Drąsuoliams, nuotykių ieškotojams, nuolatiniams žadintuvo skambėjimo mėgėjams, kurie turi lenktyniauti, kad laiku nuvyktų į mokyklą ar biurą, moksleiviams, mėgstantiems mėtyti mokyklines kuprines, reikia tvirto.

Darbe, pasivaikščiojimo ar sporto metu dėl nerūdijančio plieno vandens buteliuko su izoliuojančia dviguba sienele visur su savimi pasiimsite vandens, arbatos, kavos ar net limonado ar verbenos, išlaikydami skystį šiltą iki 12 valandų arba vėsų iki 24 valandų.

gourde inox isotherme

Dėl dvigubos nerūdijančio plieno sienelės su elektropoliruota vidine sienele be dangos ar lako (nekeičia kvapo ir skonio) pasirinkite nedūžtantį, nelaidų, daugkartinio naudojimo, perdirbamą ir izoterminį butelį.Įsitikinkite, kad dangtelis ir išorinė apdaila garantuotai neturi BPA.

BPA neturintis izoliuotas vandens buteliukas

Tobulas termosas ? Tai dvisienis nerūdijančio plieno termosas su nuimamu nerūdijančio plieno filtru ir dvigubu 100 % nerūdijančio plieno kamščiu, kurio vieną galite naudoti kaip puodelį. Su šiuo modeliu galite keliauti iki pat žemės pakraščių…

BPA neturintis izoliacinis gertuvė su filtru

Komandinio arbatinuko valymas

Komandinio arbatinuko priežiūra, laimei, yra labai paprasta, o tai jums puikiai tinka, nes esate būtent nomadai, o ne patogioje virtuvėje ar šalia indaplovės.

Stiklo arbatinuko valymas

Negalėtų būti paprasčiau: jei arbatinuką valysite iškart po naudojimo, užteks jį tik nuplauti švariu vandeniu.

Jeigu valymas yra toliau nuo jūsų skonio ir neturite šepetėlio, galite pripildyti arbatinuką karšto vandens, įlašinti lašelį muilo ir šiek tiek ryžių. Uždarykite, pakratykite, ištuštinkite ir, svarbiausia, išplaukite.

Keraminių arbatinukų priežiūra

Jeigu jūsų arbatinukas pagamintas iš porceliano, akmens masės ar glazūruotos keramikos, jo priežiūra tokia pati, kaip ir stiklinio arbatinuko.

Jei jūsų arbatinukas pagamintas iš molio, t. y. šiek tiek akytos terakotos, visų pirma nenaudokite jokių ploviklių – jūsų arbatinukas įsimins skonį, kurį su malonumu jums grąžins kitą kartą geriant. Viskas, ką reikia padaryti, tai nuplauti karštu vandeniu ir išdžiovinti ore.

Nerūdijančio plieno arbatinuko valymas

Nerūdijančio plieno arbatinuką pripilkite karšto vandens, įpilkite gerą valgomąjį šaukštą acto arba sodos bikarbonato (ne abiejų kartu, nes sukelsite ugnikalnį!), uždarykite arbatinuką, pakratykite, palikite bent 1/2 valandos, ištuštinkite ir išplaukite!

Tai viskas, apie nomadų arbatinuką žinote (beveik) viską, o dabar leiskitės į kelionę ir atraskite mūsų puikų Komadinių arbatinukų kolekciją, ir bon voyage!

Théière voyage

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *