10 geriausių arbatinuko perdirbimo idėjų

DIY, up-cycling, homemade

… nepriklausomai nuo pavadinimo ! Tuo metu, kai vis labiau suvokiama, kad reikia nustoti išmesti, madingas menas perdirbti kasdienius daiktus savo mažomis rankomis ir gera įkvėpimo doze.

Todėl užuot išmetę surūdijusį, sutrūkinėjusį, suskilusį, sulūžusį arbatinuką…

Išmokite jį transformuoti ir suteikti jam antrą gyvenimą, vis dar naudingą ir dekoratyvų !

seną arbatinuką perdirbti

Toliau pateikiame 10 geriausių idėjų, kaip perdirbti arbatinuką.

Tuomet turėsite svarią priežastį išsirinkti nuostabų naują arbatinuką mūsų kolekcijoje!

Théières Du Monde

1) Darželio arbatinuką perdirbti į… Fontanas

Metalinis arbatinukas

Jeigu turite seną metalinį virdulį ar arbatinuką./strong>, kurį planavote išmesti, galite iš naujo panaudoti kaip unikalų sodo fontanąVanduo teka pro arbatinuko snapelį tarsi vandens čiurkšlė. Labai kūrybinga idėja ir puikus būdas perdirbti, papildant sodą originaliu vandens fontanu. 

sodo fontano arbatinukas

 Arbatinuke išgręžkite skylę ir praveskite vamzdį. Prie tvirto betono bloko pritvirtinkite apvadus, kad jie laikytų ir arbatinuką, ir dubenį. Blokas turi būti pakankamai sunkus, kad išlaikytų panardintos konstrukcijos svorį.

fontano arbatinukas 1 žingsnis

Pastatykite dubenėlio stovą ir įstumkite jį į statinę. Pridėkite fontano siurblį ir įkiškite vamzdelį per vamzdį, kuris palaiko arbatinuką, į arbatinuką.

Fontano arbatinukas 3 žingsnis

Įpilkite vandens ir viskas! Įrenginys yra laisvai pastatomas, todėl jį galima perkelti, o statinėje nereikia gręžti skylių. Kiekvieną žiemą viską padėkite į vietą, pavasarį išimkite ir vėl sumontuokite.

Fontano arbatinukas 4 etapas

Stebtuvui, ant kurio jis stovės, galite išlieti betoninį pagrindą, kad jis neįsirėžtų į žemę.

arbatinuko fontano baigiamasis etapas

2) Tirptuvėlio perdirbimas į… daiktų laikiklį

Metalinis arbatinukas

Tačiau ir vėl, paimkite panaudotą arbatinuką arba metalinį arbatinuką (geležinį, emaliuotą, nerūdijančio plieno, varinį) : perpjaukite arbatinuką į dvi dalis, pritvirtinkite jį prie medinio rėmo, pridėkite pintą vielą, ir jums beliks tik pakabinti puodelius, arbatžoles, raktus… 

perdirbimo arbatinuko raktų laikiklis

3) Perdirbti arbatinuką į… Aromatinis augalų vazonas

Keraminis arbatinukas

Jūsų senas porcelianinis, molinis, akmeninis ar molinis arbatinukas, pripildytas žemių, taps puikiu aromatiniu augalų vazonu virtuvėje, ant palangės ar balkone.

recyclage théière pot plantes aromatiques

4) Daržinuko perdirbimas į… Vaza

Metalinis, keraminis, stiklinis arbatinukas

Pavaizduotas ar kaip centrinė detalė, paprasta vaza arba tikras terariumas, jei jis pagamintas iš stiklo, jūsų arbatinukas pagražins gėles ir kitus augalus, kuriuos į jį įdėsite.

pakabinamas gėlių vazonas arbatinukas

terariumo arbatinukas

 

5) Terariumo arbatinuko perdirbimas į… Gėlių vazoną

Nesvarbu, ar arbatinuką pakabinsite, ar pastatysite jį ant laiptinės laiptų pakopų, prie <.strong>savo sodo stalo centre, priemedžio pėdos ar krūmo, jūsų arbatinukas taps nuostabiu gėlių vazonu. Būtinai parūpinkite augalą, pritaikytą arbatinuko dydžiui, kad jo šaknys galėtų laisvai skleistis! Ši idėja puikiai tinka ir jūsų perdirbtiems arbatinukams.

<arbatinukų gėlių vazonai

arbatinukų puodeliai

flowerpot mugs

théière pot de fleur

recycling teacups

6) Tarnytės perdirbimas į… sodo dekoracija

Skulptūra, skulptūra, statula, dekoracija, duokite valią savo vaizduotei, ji beribė!

Perdirbtas sodo dekoracijos arbatinukas

 sculpture théière

7) Recyklizuojant arbatinuką į… Šviestuvas

Keraminis arba metalinis arbatinukas

Dėl savo subtilumo ir skaidrumo šviesai Keraminiai arbatinukai iš pelenų porceliano puikiai tiks šiai užduočiai atlikti. Tačiau visi keraminiai arbatinukai (akmens masės ar porceliano) dėl savo gražių spalvų arba metaliniai arbatinukai puikiai tiks šviestuvams, šviestuvams ar grindų lempoms.

Kita vertus, saugokitės, jums prireiks kelių elektros sąvokų.

arbatinukas porcelianinis šviestuvas

arbatinuko porcelianinė naktinė lempa

8) Recycling a teapot into… Kariljonas

Metalinis arbatinukas

Pastatykite metalinį arbatinuką, kurį norite perdirbti, įkiškite metalinį arba akmeninį rutuliuką į vidų ir viskas!

théière carillon

Taip pat galite išgręžti nedideles skylutes arbatinuko dugne, įkišti virvelių, prie kurių pritvirtinsite šaukštelius, ir gausite labai originalų skambutį!

arbatinukas, perdirbtas kaip vėjo varpelis

9) Daržinuko perdirbimas į vėtrungę… Paukščių namelis

 Arbatinukų nameliai paukščiams – visiška mada, sodo parduotuvėse jie parduodami brangiai, kodėl gi ne pasidaryti savo paukščių namelį iš arbatinuko, kurį norite perdirbti?

<

Arbatinuko lizdas

Pasirinkite arbatinuką

Ar turite mėgstamą arbatinuką, kurio nebegalite naudoti gėrimams gaminti? Jeigu arbatinukas surūdijęs, suskilęs, įtrūkęs arba jam trūksta dalių, jį galima sėkmingai paversti vaizdingu paukščių nameliu. Arbatinukas gali būti pagamintas išbet kokios medžiagos, įskaitant porcelianą, keramiką, plieną, alavą ar varį, ir bet kokio standartinio dydžio tinka tapti paukščių nameliu. Tačiau miniatiūriniuose arbatinukuose nebuspakankamai vietos, kad dauguma paukščių galėtų džiaugtis nerizikuodami uždusti.

 Arbatinukai su plačiomis, didelio skersmens angomis gali būti naudojami kaip inkilai dideliems paukščiams, pavyzdžiui, plėšrūnams ar strazdams. Arbatinukai su mažesniais dangteliais puikiai tinka mažesnėms paukščių rūšims, pavyzdžiui, vištvanagiams.

Paruoškite arbatinuką

Prieš darydami iš jo paukščiams skirtą inkilą,irbatinuką reikia kruopščiai išvalyti, kad viduje nebūtų pavojingų cheminių medžiagų ar nuosėdų, galinčių kelti grėsmę perintiems suaugusiems paukščiams ar ką tik išsiritusiems jaunikliams. Arbatinuko vidų kelioms valandoms pamirkykitestipriame acto tirpale ir kruopščiai išplaukite, tada dar kartą išplaukite silpnu baliklio tirpalu, kad būtų užtikrintas kruopštus sterilizavimas. Paskutinį kartą nuplaukite arbatinuką švariu, skaidriu vandeniu, kruopščiai jį nusausinkite ir jis bus paruoštas paukščių nameliams kurti.

Nuimkite arbatinuko dangtelį ir snapelio dangtelį, jei toks yra. Jei snapelis pakankamai didelis, prie snapelio vidinės pusės reikės pritvirtinti nedidelį gabalėlį lipnaus tinklelio, pavyzdžiui, naudojamo langų tinklams taisyti, kad paukščiai galėtų susikurti lizdą ir apsisaugoti, kad palikdami inkilą jaunikliai neužsikimštų.

Darželio dugne reikia išgręžti atvirutę kad jį būtų galima tinkamai pritvirtinti. Nors skyles metaliniuose arbatinukuose išgręžti nesunku, didesnį atsargumą reikia išlaikyti gręžiant keraminį ar porcelianinį arbatinuką, kad jo nesudaužytumėte. Lengvai sudrėkinkite gręžiamą vietą ir geriau kontroliuokite rankiniu grąžtu; elektriniu grąžtu didesnė tikimybė pažeisti puodą.

Jei norima mažesnio įėjimo, silikoniniu geliu pritvirtinkite puodo dangtį kampu, angą nukreipę žemyn, palikdami pakankamai vietos vikriems paukščiams įeiti. Tai ne tik sulaikys didesnius, agresyvesnius paukščius, bet ir padės apsaugoti angą nuo saulės, vėjo ar lietaus.

Konteinerio inkilo tvirtinimas

Labiausiai tinka tvirtinti konteinerio inkilą, jei jo pagrindą pritvirtinsite prie medžio ar medinio stulpelio, naudodami vinį ar varžtą per išgręžtą skylę. Įstatykite snapelį taip, kad jis „lašėtų” žemyn, ir tai veiks kaip natūralus drenažas po arbatinuko viduje esančiu lizdu. Šie nameliai atrodo ypač vaizdingai, kai yra sumontuoti tankiai apželdintoje aplinkoje, pavyzdžiui, ant gebenėmis apaugusios sienos, o žaluma taip pat veikia kaip maskuotė, sauganti lizdą. Arbatinuko rankena bus viršuje ir tarnaus suaugusiems paukščiams kaip pakyla, tačiau ji ne tokia naudinga plėšrūnams, bandantiems patekti į lizdą. Papildomai apsaugai virš ir po nameliu sumontuokite atitvarus, o jei puodas metalinis, gali būti naudinga virš namelio įrengti stogelį, kad vasarą būtų vėsiau. Paprastas stogas gali būti medinė lentyna arba paprasta apdailos plytelė.

arbatinuko namelis paukščiams

Jei theiere inkilas turi gana platų rankį, jį galima naudoti įsmeigiant namelį ant kablio ar šakos. Tačiau dėl to namelis gali tapti mažiau patrauklus paukščiams, nes labai nedaug rūšių nori lizdus krauti sukiojamuose ar judančiuose lizdavietėse. Tačiau sunki arbatinė ne taip tikėtina, kad ji siūbuos, ir galėtų būti sėkmingai pakabinta. Jei arbatinuką norima pakabinti, nereikia pradurti arbatinuko dugno, kad jį būtų galima pritvirtinti.
Dekoratyviniam akcentui pridėti perlų virvelę prie snapelio „lašo” suteikia namams šiek tiek spindesio. Kad paukščiams būtų dar žvilgiau, nepamirškite netoliese įrengti paukščių namelių, kad paskatintumėte paukščius įsikurti.

Indėklų arbatinukų valymas

Visus inkilus reikia išvalyti po lizdavietės, kad būtų pašalintos erkės ar kiti parazitai, galintys užkrėsti būsimus jauniklius. Nors tokie užkratai mažiau tikėtini nelaidžioje metalinio ar keramikinio inkilo medžiagoje, vis tiek valyti būtina. Paukščiams išskridus, išimkite seną lizdą irišplaukite arbatinuką silpnu baliklio tirpalu, leiskite jam kruopščiai išdžiūti prieš vėl surinkdami. Valydami įsitikinkite, kad vidinis tinklelis vis dar tvirtai pritvirtintas, ir, jei reikia, pakeiskite detalę, kad ji būtų tinkama kitam lizdui.

Seną arbatinuką ar kavos puodelį lengva perdirbti į unikalų ir vaizdingą paukščių namelį, opaukščiai jums padėkos už šiuos naudingiausius patogumus!

arbatinukas paukščių namelis

 

10) Recycling a teapot into a… Stukačius (durų plaktuką)

Iš sunkių kai kurių ketaus, vario ar emaliuotų arbatinukų rankenų galima pagaminti puikius stukačius. Keliais plaktuko stuktelėjimais suteikite savo lauko durims unikalią išvaizdą!

arbatinuko durų stakta

Su visomis šiomis idėjomis jums tikrai pavyko perdirbti seną arbatinuką.

Tik nuo jūsų priklauso, ar atrasite savo kitą arbatinuką!

Ir kaip bonusą, nes perdirbti arbatinuką yra puiku, tačiau taip pat turėtumėte pagalvoti apie arbatinukų perdirbimą:

Tarbatinukų perdirbimas į… Laikrodį!

arbatinukai perdirbti į laikrodžius

teacup clock

D’autres idées ? Viskas priklauso nuo jūsų komentaruose!

Ar laikotės „nulinių atliekų” požiūrio? Štai keletas kitų labai paprastų patarimų, kuriuos galite pritaikyti !

!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *